fbpx

Agencja Digital Marketingu

SO!
SOCIALIZED
AGENCJA DIGITAL MARKETINGU
PRZENIEŚ FIRMĘ DO INTERNETU
USŁUGI
B2B & B2C Marketing

Komunikacja & Reklama w Mediach Społecznościowych

Tworzymy i publikujemy inspirujące treści we wszystkich kanałach w mediach społecznościowych. Marketing w social mediach jest w naszych rękach narzędziem budowania relacji. Lajki zamieniamy w zaangażowanych i lojalnych klientów. 

Zarządzamy kampaniami reklamowymi na Facebooku, Instagramie, Linkedinie, Twitterze i Pintereście.

Content is the king

Content marketing

Pochwal się swoją najlepszą stroną: nie tylko w wynikach wyszukiwania Google, ale także na stronach najważniejszych magazynów branżowych oraz mediów zagranicznych, kra­jowych lub regionalnych.

Tworzymy wpisy na blogi, e-booki, zarządzamy rozwojem portali tematycznych. Nasze treści pomogą ci sprowadzić ruch na stronę www, poprawić wskaźniki obecności firmy w mediach, rozszerzyć zakres i zwiększyć świadomość marki, podnieść pozycję strony www w rankingu Google.

Oferujemy copywriting i publikacje na witrynach zewnę­ trznych, w tym witrynach zagranicznych. Od teraz promocja, także poza granicami Polski, jest łatwiejsza.

Marketing & Business Digital Academy

Szkolenia Online i Stacjonarnie

Zdobądź kompetencje umożliwiające skuteczne wpływanie na internetową społeczność. Kursy dostarczają praktyczną wiedzę konieczną do samodzielnego stworzenia kompletnej strategii marketingowej obecności w marki w Internecie. Obejmują zakres umiejętności od analizy potrzeb konsumenckich do ostatecznych wskaźników pomiaru skuteczności działań. Szkolimy w zakresie marketingu cyfrowego, strategii komunikacji, optymalizacji dla wyszukiwarek internetowych, marketingu w mediach społecznościowych oraz brandingu.

WIEDZA
Sesje fotograficzne dla restauracji

5 Skutecznych Strategii Marketingu Digitalowego dla Hotelu i Restauracji

W dzisiejszym cyfrowym świecie marketing digitalowy stał się kluczowym narzędziem w pozyskiwaniu klientów dla hoteli i restauracji. Skuteczne strategie marketingu digitalowego mogą przyczynić się do zwiększenia widoczności, zaangażowania klientów oraz generowania rezerwacji. Oto pięć skutecznych strategii, które mogą pomóc hotelom i restauracjom osiągnąć sukces w dziedzinie marketingu digitalowego.

dr Janusz Grobicki

Okres przełomu

Październik tego roku okazał się jednym z najważniejszych miesięcy, nie tylko w polskiej, ale i w globalnej polityce. Wydarzeniem dekady w Polsce były wybory parlamentarne

Bylibyśmy szaleni spowalniając teraz rozwój sztucznej inteligencji

ChatGPT zrobił wrażenie na badaczach swoimi możliwościami, jednocześnie martwiąc organy regulacyjne i etyków negatywnymi konsekwencjami dla społeczeństwa. Warto się zastanowić czy za tymi obawami nie stoi lobby, które zaskoczone tempem rozwoju sztucznej inteligencji, jeszcze nie wie, jak na niej zarobić.

Social media dla restauracji

Restauracja w sieci

Nie ma Cię na Facebooku, czyli nie istniejesz. To oczywiście żartobliwe powiedzenie. Warto się jednak zastanowić, czy nie ma w nim ziarna prawdy? Jeśli chodzi