fbpx

Agencja Digital Marketingu

SO!
SOCIALIZED
AGENCJA DIGITAL MARKETINGU
PRZENIEŚ FIRMĘ DO INTERNETU
USŁUGI
B2B & B2C Marketing

Komunikacja & Reklama w Mediach Społecznościowych

Tworzymy i publikujemy inspirujące treści we wszystkich kanałach w mediach społecznościowych. Marketing w social mediach jest w naszych rękach narzędziem budowania relacji. Lajki zamieniamy w zaangażowanych i lojalnych klientów. 

Zarządzamy kampaniami reklamowymi na Facebooku, Instagramie, Linkedinie, Twitterze i Pintereście.

Content is the king

Content marketing

Pochwal się swoją najlepszą stroną: nie tylko w wynikach wyszukiwania Google, ale także na stronach najważniejszych magazynów branżowych oraz mediów zagranicznych, kra­jowych lub regionalnych.

Tworzymy wpisy na blogi, e-booki, zarządzamy rozwojem portali tematycznych. Nasze treści pomogą ci sprowadzić ruch na stronę www, poprawić wskaźniki obecności firmy w mediach, rozszerzyć zakres i zwiększyć świadomość marki, podnieść pozycję strony www w rankingu Google.

Oferujemy copywriting i publikacje na witrynach zewnę­ trznych, w tym witrynach zagranicznych. Od teraz promocja, także poza granicami Polski, jest łatwiejsza.

Marketing & Business Digital Academy

Szkolenia Online i Stacjonarnie

Zdobądź kompetencje umożliwiające skuteczne wpływanie na internetową społeczność. Kursy dostarczają praktyczną wiedzę konieczną do samodzielnego stworzenia kompletnej strategii marketingowej obecności w marki w Internecie. Obejmują zakres umiejętności od analizy potrzeb konsumenckich do ostatecznych wskaźników pomiaru skuteczności działań. Szkolimy w zakresie marketingu cyfrowego, strategii komunikacji, optymalizacji dla wyszukiwarek internetowych, marketingu w mediach społecznościowych oraz brandingu.

WIEDZA

Bylibyśmy szaleni spowalniając teraz rozwój sztucznej inteligencji

ChatGPT zrobił wrażenie na badaczach swoimi możliwościami, jednocześnie martwiąc organy regulacyjne i etyków negatywnymi konsekwencjami dla społeczeństwa. Warto się zastanowić czy za tymi obawami nie stoi lobby, które zaskoczone tempem rozwoju sztucznej inteligencji, jeszcze nie wie, jak na niej zarobić.

Restauracja w sieci

Nie ma Cię na Facebooku, czyli nie istniejesz. To oczywiście żartobliwe powiedzenie. Warto się jednak zastanowić, czy nie ma w nim ziarna prawdy? Jeśli chodzi