fbpx

Agencja Digital Marketingu

Nasza Misja

Zapewnij klientom najlepsze wrażenia ze współpracy z nami, dzięki profesjonalnemu podejściu do zadań i pasji przy ich realizacji

Nasza Wizja

Wierzymy, że tworzymy rodzinną organizację, która oferuje wspaniałe usługi i dzięki temu będziemy się stale rozwijać

Zespół

Dorota Zielińska Ekspert Social Media

Dorota Zielińska
Co Founder & CEO

Ekspert ds. komunikacji wielokanałowej, wykładowca

Zajmuje się strategią obecności marek w Internecie (szczególnie w mediach społecznościowych). Doświadczenie zdobywała opracowując i kierując projektami bankowymi, samorządowymi, dla przemysłu spożywczego, farmaceutycznego, HoReCa oraz usług kurierskich. Wykładowca w Wyższej Szkole Bankowej i Wyższej Szkole Promocji w Warszawie. Publikuje artykuły na temat budowania przewagi konkurencyjnej w nowych mediach. Prowadzi badania naukowe dotyczące strategicznego wykorzystania Internetu, mediów społecznościowych, konwergencji wielokanałowych usług i produktów.

dr Janusz Grobicki

dr janusz Grobicki
Co Founder & Redaktor Naczelny

Ekspert w Centrum im. Adama Smitha, dyrektor Instytutu e-komunikacji i mediów społecznościowych, Rektor Wyższej Szkoły Promocji, MiSB w Warszawie, nauczyciel akademicki, wykładowca, publicysta i przedsiębiorca.

Redaktor naczelny portalu NowyŚwiat24.com.pl. Przez wiele lat był zastępcą redaktora naczelnego Miesięcznika Finansowego “BANK”. Doktor ekonomii w dyscyplinie nauki o zarządzaniu, specjalizuje się w tematyce związanej z wpływem informacji na sytuację ekonomiczną przedsiębiorstwa i wykorzystaniem systemów Business Intelligence. Ukończył Magisterskie Dzienne Studium Dziennikarstwa na Wydziale Dziennikarstwa i Nauk Politycznych Uniwersytetu Warszawskiego. Doktor nauk ekonomicznych w dyscyplinie nauki o zarządzaniu – Szkoła Główna Handlowa w Warszawie, Kolegium Zarządzania i Finansów. Za zasługi dla rozwoju polskiej bankowości otrzymał Medal Mikołaja Kopernika.

Maciej Małek

Maciej Małek
Publicysta

Absolwent Wydziału Prawa Uniwersytetu Gdańskiego (dyplom 1980), pracował w redakcji tygodnika „Chłopska Droga”, gdzie przeszedł szczeble dziennikarskiego wtajemniczenia do stanowiska zastępcy redaktora naczelnego. Współpracował z Polskim Radiem i redakcją rolną TVP. Od lutego 2010 r. w Wydawnictwie Centrum Prawa Bankowego i Informacji. Były redaktor naczelny aleBank.pl. Obecnie jest redaktorem naczelnym miesięcznika Nowoczesny Bank Spółdzielczy (NBS), Europejskiego Doradcy Samorządowego (EDS) oraz Kuriera Finansowego (KF)

Tylko dzięki zaufaniu i odpowiedzialności można złapać prawdziwy wiatr w żagle